„Človek ovplyvňuje mnoho ľudí. A jeho vplyv je dobrý alebo zlý.
Nepodceňujte účinok, ktorý môžete na druhých mať.“

Cesta ku šťastiu vypĺňa morálne vákuum v čoraz viac materialistickej spoločnosti. Obsahuje 21 základných princípov, ktoré môžu nasmerovať kohokoľvek ku kvalitnejšiemu životu. Tým, že je úplne nereligiózna a nepredpojatá, môže sa ňou riadiť úplne každý, kto si chce zlepšiť svoj osobný život a životy iných vo svojom okolí, bez rozdielu rasy, farby pleti alebo vierovyznania.

Vplyv Cesty ku šťastiu sa však znásobuje rozsiahlou distribúciou z ruky do ruky, od jednotlivca k jednotlivcovi. Keďže konanie tých, ktorí sa nachádzajú v našom okolí, môže značne ovplyvniť náš život, každý z nás zlepšuje svoje vlastné prežitie tým, že poskytne výtlačok brožúrky Cesta ku šťastiu priateľom, známym a členom rodiny. Je to spôsob, ako ukázať ostatným cestu, ako lepšie prežiť a viesť šťastnejšie životy. Oni môžu následne dať výtlačky knihy tým, ktorých životy ovplyvňujú, a povzbudiť ich, aby sa k svojim druhom správali láskavo, so súcitom a rešpektom.

Slávna kniha “Cesta ku šťastiu” zapísaná v Guinessovej knihe rekordov ako najprekladanejšie dielo a my ju teraz predstavujeme v “košickej verzii”:

IMG_0842

Pozrite si všetkých 21 pravidiel Cesty ku šťastiu:

Objednajte si Cestu ku šťastiu tu >>
Chcete pomôcť v tejto aktivite? Napíšte nám na ludia@prelepsie.sk